Przejdź do głównej zawartości

O mnie

Niektórzy twierdzą, że urodziłem się dawno, dawno temu. Mógłbym z łatwością się z tym nie zgodzić, ale prawdę mówiąc, jestem starszy niż internet*, więc sprawa jest poważna.

Nazywam się Mariusz Michalski, na co dzień jestem dziennikarzem prasowym. Od 2001 roku współtworzę tytuły wydawane przez redakcję Komputer Świat. Specjalizuję się w oprogramowaniu. Po godzinach pomagam innym na superuzytkownik.pl

Gdybym chciał być w zgodzie z obowiązującym trendem, napisałbym tu o sobie wszystko, ale ponieważ podążam za trendami z ostrożnością (Ray-Bany kupię dopiero w przyszłym roku), napiszę tyle: lubię nowe technologie, książki Pratchetta, Gwiezdne wojny, piksele (kiedyś układałem je na pixelsinwarsaw.tumblr.com), starą motoryzację i placek drożdżowy.

Lubię też Space Invaders i w 2011 roku pozwoliłem sobie namalować
na warszawskim Służewcu powyższy mural. fot. Polygamia.pl


*hehe, dacie wiarę, że kiedyś w komputerach nie było internetu? Co wtedy na nich robiliśmy? No cóż, tak jak wy często dziś, graliśmy w gry, wielokrotnie ratując Ziemię przed ostateczną zagładą.

Popularne posty z tego bloga

Powstanie

No dobra. Stało się. Klik, pstryk, hokus pokus czary mary i jest blog. Hello world!*


*napisał Mariusz, wykuwając swe imię w zmajtriksowanej skale historii Wszechświata. Z ciszy wyłaniał się miarowy szum włączonego komputera, zakłócany jedynie dźwiękiem naciskanych klawiszy.